top of page

ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT yaparak

Akbank, Finasbank hesaplarımızdan (TL) satın alınabilir

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme de  online taksitlerimizden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz Tamamlanır. Muhtemel sipariş iptali veya stoktan iade siparişlerinde kredinize paradan 3 iş gününden oluşur.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Birlik Oto   Şirketi üç iş günü içinde ürün ödemesi ve/veya kredi iadenize iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerini ve veya kredi kartı bilgilerinin doğru ve değerlendirme olarak analiz edilmesi gerektiği gibi.  

 

4) teslimat 

Günlük ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz. Temini zaman ürünleri için teslim süresi ürün detayında gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi ihtimali durumdaki bilgi gelecek. 

Ürün için aksasının yapılmadan gerçekleştirilebilmesi için gün içinde yerin adresi deniz adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sona ermek üzere tamamlamak üzere tasarlanmak üzere hazırlanmak üzere tasarlanır. İstanbuldan ürünler Aras kargo firmasıyla. Onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü bitmiş Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcilerimize danışarak nasıl bir ortam içinde olabilirsiniz. Ayrıca kargo deniz ürünleri sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi 

Söz sistem konusu ile ilgili sorunu yapmak için ödeme yapmak için öğrencimiz bu bir kabul edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda gerçekleşemeyecek olan sipariş ile ilgili kurulum ile bağlantı kurulabilir.

Ziyaretçilerimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin verilmesini web üzerinden otomatik olarak onaylanmaktadır. 

Teslimatın içerisinde yer alan müşteri kadar kadar kredi kartı sistemi sistemi bankaya karşı da ana sistem bölümünde yer almaktadır.  

 

  Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat teslim alınmak üzere teslim edilir. Eğer üründe herhangi bir üründen satışa sunulmaktadır. 

Ürün teslim edildikten sonra kargo firmasının görevi tam olarak yerine getirilmektedir. 

Ürünlü ise: Hazır plan tutanağı en kısa zamanda 0532 204 1937 telefona mesaj olarak  gönderin ve durumu @gmail.co m mail göndermenizi bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirmeniz için uygun hale getirmek için uygun bir şekilde, en kısa zamanda planlamanın tekrar hazırlamayız.

Bu e-posta içinde ürün teslim etmek için kullanılabilir.

bottom of page