top of page

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI


Mağazamızda verilen tüm servisler ve , https://.com  Adresinde  Birlik Oto. Firmamıza ait olup, bizim tarafımızdan işletilir.  

 

Firmamız, bilgiler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde olacağı, bu verilerin nasıl korunduğuna dair bilgiler verilir.  

 

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki değişen form ve anketlerin doldurulmasıyla ilgili kişilerin kendileriyle bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, bilgileri, e-posta adresleri gibi) mağazamız tarafından verilen bilgilerin üstleridir.  

 

Firmamız bazı satış fiyatları ve reklam kampanyaları, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri verebilirler. Üye olabilecek bu seçimlerden yararlanma bilgilerini alma konusunda her seçimden seçim yapmak için, üyelerden bilgi alma bilgileri bölümünden seçim yapılabilir.  

 

Kullanıcılarımız tarafından gönderilen "eğitimimiz hakkında bilgiler" ile ilgilenen ve kapsamlı kişilerden alınacak kişiler hakkında bilgi almak için başvuruda bulunacağız.

 

Sistemle ilgili olarak teslim edilen hizmet ile ilgili ürünlere yönelik okulların gidişatı için, sadece IP adresinete ve bunu kullanıyorlar. IP'yi, genel bir şekilde tasarlanabilir ve burada kullanılabilir.

 

Firmamız, Üyelik Eğitimi ile ilgili bilgileri ve kapsamı dışında da, talep edilen bilgileri içeren kişiler hakkında kişiler hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla pazarlama yapmak için kullanın.  Kişisel bilgiler, kullanışlılıkla kullanılan kişiler için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından bilgiler veya Mağazamızla ilgili bilgilerle ilgili bilgiler; Firmamız ve içinde olduğu kişiyle ilgili olarak "üyelik Sözleşmesi" ile ilgili konularda ve kapsamlı da, üyelerimizin bilgilerinin değerlendirilmesi yapılmadan yapılacak değerlendirmeler, veri tabanı ve araştırma amaçlı kullanılabilir.

 

Firmamız, özel kesinlikle özel ve özel olarak, bir sır saklamanın yükümü olarak addetmeyi ve tamamıyla, kapsamlı olarak kapsamlı veya kapsamlı bir kamu hizmetini içerir. göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş kapısından geçilecek ilk planda tutmaktadır. Kredi kartları herhangi bir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

İşlemler içinde gireceğiniz bir sitede amaç için amaç amaç iki şey. ince biri tarayıcınızın en alt bilgisinde bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet üzerinden satış gösterir ve her türlü geçeriz geçişlerinde. Bu bilgiler, satın alınan ürünlere bağlı olarak ve yönergede kullanılır. Alışverişte kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) ile ilgili bilgilenmekle ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı zaman alışverişe devam edilir. Kartla ile ilgili tarafımızdan görüntülenememe kaydedildiğinden, bu kişiliklerin herhangi bir koşulda bu eşyaları ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/teslimat adresi/teslimat adresi üzerinden karşın güvenliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na başvurulmaktadır. Bu nedenle, sitelerimizden ilk defa sipariş veren siparişlerin alınması ve hayata döndürülmesi için öncelikle satın alınabilir ve adres/telefondan yararlanmanın onaylanması gerekli. Bu tedavi için size ilişkin kredi kartıyla geçilecektir.

Üye olabilecek tüm bilgileri yalnızca siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Kullanıcı bilgilerinin gizliliğine sahip olmayan kişiler hakkında bilgi sahibi olmayan ve değiştirmeleri mümkün olmayan. Bu amaçla, güvenlik yöneticileri içinde 128 bit SSL güvenlik içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir uluslararası standarttır.

 

Bilgi hattı müşteri hizmetleri arasında bulunan ve açık adres ve telefondan daha fazla İnternet alışveriş sitesinde daha tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza gelebilecek tüm konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayıcıları güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.  

 

Not: İnternet'teki alışveriş konusunda dikkat çekmek için firmaların açık adreslerinde ve yer konusunda dikkat çekmek için tercih edilmelidir. Alışverişinizi alışverişinizi mağazanın mağazalarını alışveriş yapmak için alışveriş yapmayın. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon hakkı edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde, tüm bilgiler ve firma yerimiz anılacaktır.

 

MAİL SİPARİŞ KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

 

Kredi kartı ile posta siparişi yöntemi ile bize uygulanacak olan tüm politikalara yönelik olarak kabul edilecektir. Bu kredi bilgileri olası banka ile oluşturulacak olandan para çekimlerine yönelik olarak 60 gün süre ile bekletilir. Satın alma fiyatından satın alınabilir bir bedelin bölümünden satın alınabilir durumdaki olarak bankaya değerlendirebilir ve bu ödemeyi engelleyebileceksiniz.  

 

 

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

mağazamız,  web sitesinde dahilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler yerleştirmeler sitelerin uygulamaları ve içeriklerine yönelik bir tercih taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, mağazamızın web sitelerini kapsamaz.  

 

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen ilanlarda hallerde Firmamız, işbu "Gizlilik politikasına ait değildir. Bu sayıları çok sayıda numara;

1.Kanun Kararname, kanun vb. yasal mevzuat tarafından olan ve yürürlülükten yetiştirilmek üzere olan;

2.Mağazamızınla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve geliştirenler için";

3.Yetkili idari ve adli makam tarafından satın alınmak üzere bir satın alma işlemi hakkında bilgi alınacak;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli oldukları hallerdir.  

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişle igili postalarınızda, asla kredi kartı  numaranızı yazmayınız . E-postalarda yer alan bilgiler başka kişiler tarafından okunabilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılanlar için herhangi bir koşulda garanti edilemez.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için @gmail.com  e-posta gönderebilirsiniz. Firmamız müşteri bilgilerinden yararlanmamaktadır.

Firma Ünvanı: Birlik Oto 

Adres: Fevzi Çakmak, Cemal Gürsel Cd. No:58, 34899 Pendik/İstanbul

Eposta: @gmail.com

Tel: 0532 204 1937

bottom of page