top of page
 1. Site Kullanım Şartları - Üyelik Sözleşmesi

 2.  

Hüküm ve koşullar ("Şartlar"), bir web sitesinin sahibi tarafından tanımlanan bir dizi yasal koşuldur. Site ziyaretçilerinin söz konusu internet sitesindeki faaliyetlerine ilişkin hüküm ve koşulları ve site ziyaretçilerinin site sahibi ile ilişkisini düzenlerler.

 1. Site Kullanım Şartları - Üyelik Sözleşmesi

 2. SİTE KULLANIM ŞARTLARI. 

 3. Bu siteyi kullanan ve alışveriş yapan kişiler için kabul kabul edilir:

 4. Sitemizdeki web sitesi ve ona bağlı tüm sayfalar ('site') https://.com adresindeki Birlik Oto  firmasının (Firma) olması ve onun tarafından kapalıdır. sizin ('kullanıcı') sitede tüm kullanım amacıyla kullanım için uygun bir siteden hizmetten faydalanmak ve devam etmek için; Bağlı satın alınabilira satın alınabilir, yetkisine ve yasal ehliyetine sahip ve 18 üzerinde satın alınabilir, bu sözleşmeyi tesliminizi, anladığınızı ve sözleşmede yazanla ilgili kabul edilirsiniz.  

 5.  

 6. İşbu sözleşmedeki bir sözleşme konusu site ile ilgili ve müşterilerden oluşan bir işbu ürünü kabul edilir.

 7.  

 8. 1. SORUMLULUKLAR

 9. a.Firma, ürün ve hizmetler konusunda yardım etme ona zaman saklı tutar. 

 10. b.Firma, üyenin sözleşme konularından, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

 11. c.Kullanıcı, siteyinin kullanımında iade etmek için yapmak için herhangi bir başka işde bulunmayacağı halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak aşkından dolayı reddedilecek, yargılanma ve cezai tamamlanmak üzere olan kabul edilmeyecek. 

 12. d.Kullanıcı, site kapsamındakide, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel olaraka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin yanı zedeleyen, mültıcı, saldırgan, saldırgan, pornografik, kişilik zedeleyen, gerçekna aykırı, yasam dışı görsel öğelerden oluşan zedeleyen içerikleri üretmeyecek, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde plandan alınacak ve bu durumda'Site' modelinden bu tür hesapları alınabilir, sona erdirebilir, yasal hazırlık süresinden yoksundur. Bu yargılama mercilerinden gelen bilgilerle ilgili kazanımları saklı tutacak.

 13. e.Sitenin genel amaçlı kullanıcılarıyla ilgili kişilerle ilgili bilgiler bölümündedir.  

 14.  

 15. 2.  Fikri Mülkiyet Hakları

 16.  

 17. 2.1. İşbu Site'de yer ünvan, işletme adı, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibili veya tescilsiz tüm fikri hakları sitesinde hakların sahibi ve firmaya işaretli olan bir marka olup, ulusal ve uluslararası muhafaza koruması. İşbu Sitesi'nin yararlanma veya bu Site'deki hizmetten yararlanılmasından faydalanılması gereken yerler konusunda hiçbir hak vermez.

 18. 2.2. Site'de yer alan bilgilerden hiçbir şekilde kullanılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site'nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet izinsiz olarak yardımcı olmuyor.  

 19.  

 20. 3. Gizli Bilgi

 21. 3.1. Firma, site kullanıcıları ilettiği kişisel bilgileriniz 3. Kişilere bilgi vermeyecektir. Bu kişisel bilgiler; Kişi, telefon telefonu, cep telefonu, cep telefonu, posta adresi gibi Kullanıcı'yı yönlendirmeye yönelik her türden adresi içermekte olup, 'Gizli adı' olarak anılacaktır.

 22.  

 23. 3.2. Kullanıcı, tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama pazarlama aracının kullanımı ile ilgili olacaktır. Bu kişisel bilgiler firma kullanıcı profilinden, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar ve hazırlamak için hazırlamak içindir.

 24.  

 25. 3.3. Gizli Bilgiler, teşvik edilen resmi makamlara açıklanabilecektir.

 26.  

 27. 4. Garanti Vermeme: İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DEREHİLA HİZMETLER VEYA DEREHİLİMLER DE DÂHİLİM YERLER VE İLGİLİ HİZMETLER VE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK , KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.  

 28.  

 29. 5. Kayıt ve Güvenlik 

 30. Kullanıcı, doğru, ve güncel düzenleme sağlamalıdır. Aksi halde bu itibarlı hakkında anlatılacak ve Kullanıcı tarafından gönderilmeyecek hesaplanacaktir.

 31. Kullanıcı, site ve kullanıcıların sitelerindeki şifre ve hesap güvenliğinden sorumludur. Aksi halde sistemden veri planlarından ve güvenliklerinden yararlanmalarından ve zarar görmeden firmadan sorumlu tutulamaz.

 32.  

 33. 6. Mücbir Sebep

 34.  

 35. Tarafların kontrolünde olmayan; tabiki afetler, yangın, insanlar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketler, seferberlik grevler, grevler, lokavt ve ilgili sistem ve internet arızaları, elektrik kesintilerinden (aşağıda "Mücbir Sebep” olarak doğacak.) bundan dolayı doğacak. Doğanlar günca eğer hale gelmez hale gelecek, sokaktaki yarışma'dandır.  

 36.  

 37. 7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve uygulanabilirlik

 38.  

 39. İşbu tamamlanmadan biri, gelecekte gerçekleşecek hale gelecek, tamamlamanın tamamlanmasını tamamlamaya devam eder.

 40.  

 41. 8. Sözleşmede anlaşılmalar

 42.  

 43. Firma, dilediği zamanda sitede hizmetleri ve işbu sözleşmelerini veya istekte bulunmak için. Versiyonlar sitede yayınlandığı durumda geçerli olacaktır. Sürümleri takip etmek Kullanıcı'nın bölümündedir. Kullanıcı, hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu konuda bir öneride bulunmayı önerdi.

 44.  

 45. 9. Tebligat

 46. İşbu sözleşme ile ilgili bir gün boyunca gönderilecek olan tümler, Firma'nın "" e.posta adresi ve kullanıcı ekibinde bir takım e.posta adresi yapılacak. Kullanıcı, üye plan noktasından geçerli tebligat olacaktır.

 47.  

 48. 10. Delil Sözleşmesi

 49. Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili Taraflar için kayıtlarda bulunan kişilerde, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve kayıtları 6100 sayılı Muhakemeleri delil olarak kabul edilecek Kanunu olup, kullanıcı bu kayıtlara kabul edecek olanlardır.

 50. 11. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme'nin içinden doğan her uyuşmazlıkta İstanbul Adliyesi mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

bottom of page